OFERTA Projektu elewacji

 

Projekty które możemy zaplanować od zera są dla nas najbardziej wyjątkowe. Aczkolwiek w przypadku gotowych projektów zaproponowane przez architektów rozwiązania możemy zmienić na materiały i kolory bardziej odpowiadające naszemu gustowi oraz sąsiedniej zabudowie, a także warunkom klimatycznym. Zmianę materiałów elewacyjnych możemy przeprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pasjonujemy się poszukiwaniem inspiracji, nadawaniem kształtów marzeniom naszych klientów oraz dzieleniem się z nimi naszą pracą. Daje nam to niezliczone możliwości oraz możliwość bezbłędnego, idealnego wkomponowania się w istniejącą przestrzeń.

 

 

 

 

Dlaczego warto zamówić U NAS projekt elewacji?

 

 

Elewacja domu to jego wizytówka na lata, dlatego warto jest skorzystać z profesjonalisty, który doradzi  jak dobrać kolorystykę , pomoże w doborze materiałów.

Elewacja decyduje o wyglądzie budynku – zamawiając ją u Nas masz pewność, że materiały , które pokazujemy w projekcie gwarantują Ci efekt odzwierciedlający rzeczywisty obraz

Jeśli  nie masz pewności jak będzie wyglądała Twoja elewacja to zamów projekt. My stworzymy elewacje, która będzie Cię satysfakcjonowała na lata.

 

Elewacja domu to jego wizytówka. Podkreśla charakter i styl budynku, wkomponowuje go w istniejącą zabudowę, dekoruje i poprawia proporcje. Materiały elewacyjne mają za zadanie nie tylko zdobić ściany, ale przede wszystkim zapewniać im ochroną i właściwą izolację przed wpływem czynników zewnętrznych.

Połączenie tynku elewacyjnego i drewna to efektowny sposób na ładną i nowoczesną elewację. Drewno ociepla prostą architekturę, nadaje jej elegancji i ponadczasowego wyglądu.

Wykonując kilka elementów z okładzin drewnianych możemy skorygować kształt budynku, urozmaicić fasadę i nadać mu przytulności. Zobaczmy, jak połączyć drewno z tynkiem, by dom zyskał na atrakcyjności.

Jak działamy:

 

– Zanim rozpoczniemy realizację elewacji, przygotowujemy ofertę na podstawie dostarczonych materiałów.

– Omawiamy Twoje potrzeby i wymagania, dokonujemy inwentaryzacji.

– Podpisujemy umowę w dwóch egzemplarzach

–  Wizualizacje 3d
Po przyjęciu zamówienia tworzymy koncepcje,(wizualizacje 3d) które otrzymujesz w przeciągu kilku dni. Po otrzymaniu Twoich uwag i poprawek wprowadzamy zmiany. Zawsze zależy nam, abyś był(a) zadowolony(a) z rezultatu, dlatego zależnie od wybranego pakietu masz prawo do wprowadzenia kolejnych poprawek.

 

– Dokumentacja
Przygotowujemy dla Ciebie rysunki dla wykonawców , kosztorys oraz listę użytych materiałów (dla zaakceptowanej wersji).

 

Co zawiera projekt:

 

– Wizualizację elewacji/terenu/ogrodzenia/itp. W zależności od wybranego zakresu:
jedną wersję wizualizacji + dwie ewentualne poprawki (liczba ujęć do ustalenia)
dwie wersje wizualizacji + jedna ewentualna poprawka do wskazanej wersji (liczba ujęć do ustalenia)
– Rysunki dla wykonawców (dla zaakceptowanej wersji wizualizacji) obrazujące sposób umieszczenia dekoracji elewacji.
– Zestawienia kosztorysowo-materiałowe.